Kurzové sázky

Kurzové sázky

Společnost SYNOT TIP, a.s. je součástí mezinárodní skupiny SYNOT a je přední českou společností v oblasti loterijního průmyslu. Dnes tvoří tři samostatné divize, z nichž jedna se věnuje provozování kursového sázení, druhá provozování SYNOT VLT SYSTÉMU, číselných loterií, vícemístných technických zařízení a výherních hracích přístrojů. Třetí divize - divize casino - se věnuje především živé pokerové hře.SYNOT TIP - divize kursové sázení

V této oblasti se společnost orientuje na technologické inovace, které se projevují prostřednictvím široké škály distribučních kanálů pro přijetí sázky. Cílem je poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby. Hlavním tématem sázek jsou sportovní utkání, dále pak společnost a politické dění.

Možnost přijetí sázek nabízíme několika způsoby:

  1. Přepážková sběrna
  2. Terminálová sběrna
  3. Internet
  4. Mobilní zařízení

Od ledna roku 2009 bylo českou legislativou povoleno internetové kurzové sázení. Společnost SYNOT TIP, a. s. jako jedna z pěti prvních úspěšně spustila tento typ sázení. Chce-li sázející podávat své sázky přímo na internetu, musí být smluvním klientem společnosti s kartou BENEFIT. S kartou BENEFIT má klient výhodu ve sníženém manipulačním poplatku, dále se může účastnit mnoha zajímavých soutěží, které si pro své internetové klienty společnost SYNOT TIP, a. s. pravidelně připravuje. 

Pouze u SYNOT TIPu Vám nabízíme výběr ze široké nabídky možností, jak bez omezení podávat sázky kdekoli a kdykoli. Ať už jste na cestách, doma či v kanceláři, nebo jste účastníky utkání přímo na stadionu, všude máte možnost podávat sázky a mít přehled o jejich stavu.

 

Vstupte do světa nejširší kurzové nabídky na trhu na www.synottip.cz

Mobilní sázení

Mobilní sázení

Rychlý a jednoduchý způsob, jak sázet na standardní a live události opravdu kdykoliv a kdekoliv. Všichni zákazníci, kteří jsou majiteli chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS, mají možnost si stáhnout novou aplikaci pro kursové sázení u SYNOT TIPu. Pomocí aplikace získáte rychlý a pohodlný přístup...

ONLINE SÁZENÍ

ONLINE SÁZENÍ

Od ledna roku 2009 nabízíme našim zákazníkům také možnost sázet pomocí internetu na našich webových stránkách. Díky této možnosti mají zákazníci ještě pohodlnější přístup k naší kurzové nabídce a mohou si tak vsadit přímo z domova.

ČÍSELNÉ LOTERIE

ČÍSELNÉ LOTERIE

Zažijte napětí, když jsou tažena jednotlivá čísla, zda právě ta vaše jsou cestou k výhře v číselné loterii od SYNOT TIPu, neboť právě u nás na Vás čekají skvělé výhry. Pojďte si plnit své sny a vyzkoušejte SYNOT Lotto nebo SYNOT Keno. Obě hry Vám nabízejí skvělé výhry, díky kterým si můžete plnit své sny. Ve hře SYNOT...

TERMINÁLOVÉ SBĚRNY

TERMINÁLOVÉ SBĚRNY

Sázkový terminál od společnosti SYNOT TIP je samoobslužné zařízení pro příjem kursových sázek a číselné loterie SYNOT LOTTO. V současné době nabízíme možnost výběru ze dvou kategorií samoobslužných sázkových terminálů: SYNOT TNT a TNT 3 (dvouobrazovkové sázkové terminály).

PŘEPÁŽKOVÉ SBĚRNY

PŘEPÁŽKOVÉ SBĚRNY

Přepážková sběrna je další ze způsobů, jak může klient či sázející podat své sázky. Společnost SYNOT TIP, a.s. aktuálně provozuje více než 130 přepážkových sběren po celé České republice a to ve formě vlastních, nebo tzv. „partnerských“.