Centrální loterijní systém

CLS

Centrální loterijní systém

SYNOT VLT SYSTEM je herní systém, který je tvořený centrální řídící jednotkou, místními kontrolními jednotkami a neomezeným početem připojených koncových interaktivních videoloterních terminálů.

Výherní hrací přístroje

VHP

Výherní hrací přístroje

Výherní hrací přístroje (VHP) válcové a video (elektronicko-mechanické), které se nepřipojují k centrálnímu loternímu systému a tvoří kompaktní, funkčně nedělitelné zařízení.

Vícemístná technická zařízení

VTZ

Vícemístná technická zařízení

Vícemístná technická zařízení jako Max Power, rulety Gold Club či kostky, jsou nedílnou součástí nabídkového produktového portfolia společnosti SYNOT W, a.s.

Obchodní nabídky

Ještě s námi nespolupracujete? Právě obchodní společnost SYNOT W, a.s. jako technologický leader, která patří do skupiny SYNOT Vám nabízí řadu obchodních modelů ke spolupráci. Seznamte se s našimi nabídkami, které Vám...

Loterie

Skupina SYNOT patří mezi nejvýznamnější hráče především v loterním průmyslu. V tomto segmentu zaujímá přední příčky a je často označována jako jeho technologický leader. Díky spolupráci s předními světovými dodavateli na český i zahraniční loterní trh pravidelně uvádí zajímavé a nadčasové novinky, které se setkávají s kladnou odezvou u zákazníků.

Průmysl zábavy, her, sázek a herních automatů vždy byl a nadále zůstává hlavním směrem podnikání skupiny SYNOT. Díky značné konkurenci v tomto oboru bylo důležité odlišit se a najít vlastní cestu. Proto se skupina SYNOT již od počátku soustředila na využití možností, které nabízejí nejnovější technologické trendy, díky nimž je možné nabídnout trhu něco nového a originálního. V naplnění této strategie sehrálo klíčovou roli zavádění pokročilých on-line technologií. Tento krok umožnil uvést na trh několik novinek, které loterní činnost a sázení značně zprůhledňují a přibližují standardům, jaké jsou obvyklé v západní Evropě; zároveň inovace zákazníkům přináší nová vylepšení a více možností.

Skupina SYNOT byla jednou z prvních, kdo přišel na český a slovenský trh s on-line řešením - SYNOT VLT SYSTEM. Provoz videoloterijních terminálů byl v České republice zahájen v listopadu 2004, na slovenský trh jsme s prvními terminály vstoupili v květnu roku 2006.

Kontaktujte nás