O nás

O nás

Skupina SYNOT je mezinárodním, respektovaným uskupením společností, které podnikají ve více jak 20 zemích světa. Ve své podnikatelské činnosti se věnují hned několika odvětvím. V rámci České republiky je nejstarší společností SYNOT W, a.s., která vznikla v roce 1991 a dodnes patří k největším distributorům loterních zařízení v České republice.

SYNOT W, a.s. nabízí kompletní portfolio výherních hracích přístrojů, videoloterních terminálů a dalších herních zařízení, jejich pronájem, ale také celkové servisní služby. Partnerství s významnými a špičkovými světovými dodavateli, stejně jako strategie technologického inovátora trhu, která neustále vede společnost k hledání nových a nových řešení, tak každoročně posouvá cíle společnosti k vyšším a ambicióznějším horizontům. Loterní průmysl spolu s kurzovým sázením tvoří jádro podnikání skupiny SYNOT nejen v České republice. 

Stoprocentním vlastníkem skupiny SYNOT je kyperská společnosti WCV WORLD CAPITAL VENTURES CYPRUS LIMITED (WCV Cyprus), která sídlí a řádně podniká na Kypru. Řídí ji vysoce kvalifikovaní ředitelé s dlouhodobou mezinárodní obchodní praxí. Společnost WCV Cyprus monitoruje a indikuje mezinárodní investiční příležitosti, koordinuje investice svých dceřiných společností v různých státech světa a poskytuje jim strategické, ekonomické a finanční poradenství.

Společnost WCV Cyprus také sestavuje metodiku a strategické plány pro rozvoj svých jednotlivých dceřiných společností a poskytuje konzultace při využívání nových obchodních příležitostí, zavádění nových produktů či vstupu na nové zahraniční trhy. V současné době působí společnost WCV Cyprus, prostřednictvím dceřiných společností, ve více jak 20 zemích světa, přičemž plánuje expanzi do dalších zemí.