Obchodní nabídky

Ještě s námi nespolupracujete? Právě obchodní společnost SYNOT W, a.s. jako technologický leader, která patří do skupiny SYNOT Vám nabízí řadu obchodních modelů ke spolupráci. Seznamte se s našimi nabídkami, které Vám na našich webových stránkách přinášíme, a které pravidelně aktualizujeme. Máte tak stálý přehled o loteriích a nabídkách, které jsou nejen aktuální, ale které naopak ještě více zatraktivňujeme.

Naším cílem je, abychom Vám přinášeli takové nabídky, které upevní naši vzájemnou důvěru, spolupráci a Vám, našim obchodním partnerům, přinesou potřebnou přidanou hodnotu, kterou očekáváte.

Obchodní nabídky jsou buďto "akční" s jasně vymezeným časovým rámcem nebo dlouhodobé. Vybrat si tak můžete z celé řady atraktivních nabídek, které Vám přinášíme a díky kterým zefektivníme a zmodernizujeme Váš provoz. Pokud si však nevyberete, kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří Vám nabídku představí dle Vašich představ. 

Obchodní nabídky

Obchodní nabídky

SYNOT W, a.s. má pro Vás nejen široké portfolio produktů, ale také řadu výhodných obchodních nabídek, díky kterým můžete modernizovat nabídku herních automatů a videoloterijních terminálů pro Vaše zákazníky. Každou...