SESTAVY PHALANX A PENTAGON

SESTAVY PHALANX A PENTAGON

Skupina SYNOT klade důraz na inovace a vývoj. Výsledkem tohoto přístupu je exkluzivní nabídka sestav Pentagon a Phalanx, které svým nadčasovým designem a zpracováním upoutají pozornost všech hráčů. Máte je již ve své provozovně? Tak neváhejte a dopřejte Vašim zákazníkům nejen skvělý hráčský komfort, ale i luxus, jedinečnou atmosféru a nezapomenutelný zážitek ze hry.

Sestava Pentagon se skládá z pěti nejmodernějších kabinetů Eclipse se třemi 27“ full HD monitory doplněnými o vysunutý jackpotový zobrazovač s LCD monitory o velikosti 40“ a dvěma lištami s RGB LED podsvícením. Kromě toho je součástí jackpotového zobrazovače také počítač, z něhož je možné spouštět kupříkladu animace her, upoutávky promo akcí apod. Celá sestava je umístěna na kovové základně, která přesně kopíruje její půdorys, a na níž jsou ukotveny jak mezistolky s odkládací plochou a tematickou grafikou s LED posvícením, tak výškově stavitelný stojan s jackpotovou zobrazovací jednotkou ve tvaru pentagon. Samotný kabinet Eclipse se kromě nadčasového designu a ergonomie pyšní svou univerzálností - zákazník si tak může vybrat libovolný herní systém z nabídkového portfolia skupiny SYNOT.

Atraktivní sestava Phalanx se skládá ze čtyř, šesti, osmi či více ergonomických herních zařízení. Sestavu lze složit z kabinetů DUO, BW3+, TRINITY s monitory o velikosti 23“, a kabinetů ECLIPSE s monitory o velikosti 27“. Sestava je doplněna o oboustrannou výškově stavitelnou jackpotovou zobrazovací jednotku se šesti full HD LCD monitory o velikosti 40“, doplněnými o dvě lišty s RGB LED podsvícením, a dále mezistolky a bočnicemi s LED podsvícením. Na monitorech jackpotového zobrazovače je možno  spouštět jackpot, animace her, případně upoutávky promo akcí apod. Celá sestava je umístěna na kovové základně.

Tyto prémiové produkty patří mezi aktuální špičku v rámci nabídky společnosti SYNOT W, a.s. nejen pro český a slovenský trh, ale i v rámci dalších trhů, kde společnost působí. Nabídněte Vašim zákazníkům exkluzivní herní zařízení a přesvědčte se o tom, že produkty se značkou SYNOT přináší skutečnou přidanou hodnotu. Pro více informací, prosím, kontaktujte obchodní zástupce.