ECLIPSE - zábava, která vydrží

ECLIPSE - zábava, která vydrží

Herní kabinet ECLIPSE patří v rámci prémiového produktu SYNOT VLT SYSTEM mezi velmi oblíbené. Pyšní se nejen nadčasovým designem a ergonomií, ale také svou univerzálností. Mezi provozovateli si našel své místo, a proto je žádoucí mu věnovat patřičnou pozornost. Neváhejte a rozšiřte své portfolio herních zařízení o kabinet ECLIPSE a dopřejte svým hráčům atraktivní produkt, kterým zároveň povýšíte Vaši provozovnu na vyšší úroveň.

Herní kabinet ECLIPSE je prémiový produkt, který v současné době patří mezi favority v rámci produktového portfolia společnosti SYNOT W, a.s. Hlavní přednostní tohoto kabinetu je jeho nadčasový design a ergonomie, které umocňují hluboký herní zážitek. Atraktivní zpracování povyšuje prostředí, ve kterém jsou tato zařízení umísťována, na mnohem vyšší úroveň. Pro provozovatele je nespornou výhodou především skutečnost, že kabinet ECLIPSE je univerzální a zákazník si tak může vybrat libovolný herní systém z nabídkového portfolia skupiny SYNOT. Navíc tento kabinet bude podporovat i herní kompendia, jež budou uvedeny na trh v následujícím roce, tedy v roce 2018.

27" FULL HD monitory, důmyslný zvukový systém a možnost přidání třetího monitoru jako topperu (27") posouvá tento prémiový produkt mezi aktuální špičku v rámci HW nabídky nejen pro český a slovenský trh, ale i v rámci dalších trhů, kde společnost SYNOT W, a.s. působí.

Nabídněte Vašim zákazníkům exkluzivní herní zařízení, které jim přinese nový rozměr zábavy. Dostupnost kabinetu ECLIPSE a obchodní podmínky Vám sdělí naši obchodní zástupci, kteří jsou zároveň připraveni zodpovědět Vaše dotazy.